Dolit

Kód: 150
1 Kč
Dostupné

Cena mramorových obkladů záleží na spoustě faktorů. Proto budu rád, když mě kontaktujete, abychom se mohli domluvit. Fotky jsou reálné bez jakýchkoliv úprav.

 Prosím o přečtení popisu : ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na první pohled zaujme unikátní bračský mramor Dolit, a to díky své barevné různorodosti. Vyznačuje se jemnou vanilkovou barvou se specifickým modrým a červeným žilkováním. Každá deska je bohatě protkaná barevnými vlákny a vytváří jedinečnou přírodní kresbu. Mramor Dolit má výhodu v tom, že jednotlivé desky k sobě vždy ladí a nemusíte se bát barevných nepřesností. Působí dojmem jedinečné abstraktní malby a dodá vašemu domovu neopakovatelnou atmosféru.
Mramor můžete použít jak v interiéru, tak v exteriéru a je možné ho dodat v lesku i matu. Na venkovní podlahy doporučujeme jen neleštěnou variantu, jinak by podlaha byla při nepřízni počasí příliš kluzká.

Veškerý mramor, se kterým pracuji, pochází přímo z kamenolomu na ostrově Brač v individuální úpravě i velikosti. Díky mé spolupráci s kamenolomem nabízím velmi příznivé ceny. S výběrem mramoru vám rád poradím a materiál dopravím až k vám domů. Nabízím i odborné položení dlažby a obkladů, zajistím přípravu podkladu a mramor odborně ošetřím tak, aby vám sloužil mnoho let k plné spokojenosti.
Fotky jsou reálné bez jakýchkoliv úprav.

 - Pokud bysteměli zájem či jakýkoliv dotaz, budeme rádi, když nás kontaktujete.

BLOG

Napsali o mně

Zobrazit další články
Grafický návrh vytvořil a pro Shoptet nakódoval Tomáš Hlad.