Machiatto

Kód: 156
1 Kč
Dostupné

Cena mramorových obkladů záleží na spoustě faktorů. Proto budu rád, když mě kontaktujete, abychom se mohli domluvit. Fotky jsou reálné bez jakýchkoliv úprav.

Prosím o přečtení popisu : ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velmi zajímavý druh bračského mramoru, na Brači nazývaný Sivac. Vyznačuje se mimořádným vzhledem – na vanilkovo bílém podkladě se táhne světlé bílé pruhování a celý kámen se lehce třpytí. Jako obklad vaší koupelny nebo v obývacím pokoji bude bezchybný. S mramorem Machiatto vstoupíte do kouzelného zářivého světa vytvořeného v průběhu staletí přírodou. Výsledek doladím do detailů pečlivou pokládkou mramoru. V exteriéru je samozřejmostí správné odvodnění, izolace a impregnace materiálu, aby si zachoval svou kvalitu i za nepříznivého počasí. Mramor Machiatto doporučuji leštěný a broušený, aby vynikly jeho unikátní odlesky.

Tento typ materiálu může být jak tmavší, tak světlejší. Může na sobě obsahovat tečky, či slabé linky.

Veškerý mramor, se kterým pracuji, pochází přímo z kamenolomu na ostrově Brač v individuální úpravě i velikosti. Díky mé spolupráci s kamenolomem nabízím velmi příznivé ceny. S výběrem mramoru vám rád poradím a materiál dopravím až k vám domů. Nabízím i odborné položení dlažby a obkladů, zajistím přípravu podkladu a mramor odborně ošetřím tak, aby vám sloužil mnoho let k plné spokojenosti.
Fotky jsou reálné bez jakýchkoliv úprav.

 - Pokud byste měli zájem či jakýkoliv dotaz, budeme rádi, když mě kontaktujete.

BLOG

Napsali o mně

Zobrazit další články
Grafický návrh vytvořil a pro Shoptet nakódoval Tomáš Hlad.