Venato

Kód: 153
1 Kč
Dostupné

Cena mramorových obkladů záleží na spoustě faktorů. Proto budu rád, když mě kontaktujete, abychom se mohli domluvit. Fotky jsou reálné bez jakýchkoliv úprav.

 Prosím o přečtení popisu : ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mramor Venáto je čistě bílý s výrazně probarvenými žílami a šedým tečkováním, které je pro tento druh mramoru charakteristické. Venáto patří k tradičním a velice ceněným druhům mramoru. Výrazně žíhané mramory nejlépe vyniknou ve velkých formátech, kdy pečlivým skládáním desek vytvoříme navazující vzor a velkolepé dekory.
Mramor je vhodný také na podlahy s podlahovým vytápěním, protože dobře propouští absorbované teplo. Má minimální roztažnost a nevadí mu vysoké teploty, je proto možné ho použít pro pracovní desky kuchyňských linek nebo jako obklady krbu. Venáto vynikne i v prestižních prostorách.

Veškerý mramor, se kterým pracuji, pochází přímo z kamenolomu na ostrově Brač v individuální úpravě i velikosti. Díky mé spolupráci s kamenolomem nabízím velmi příznivé ceny. S výběrem mramoru vám rád poradím a materiál dopravím až k vám domů. Nabízím i odborné položení dlažby a obkladů, zajistím přípravu podkladu a mramor odborně ošetřím tak, aby vám sloužil mnoho let k plné spokojenosti.
Fotky jsou reálné bez jakýchkoliv úprav.

 Pokud byste měli zájem či jakýkoliv dotaz, budu rád, když mě kontaktujete.

BLOG

Napsali o mně

Zobrazit další články
Grafický návrh vytvořil a pro Shoptet nakódoval Tomáš Hlad.