Veselje Unito

Kód: 144
1 Kč
Dostupné

Cena mramorových obkladů záleží na spoustě faktorů. Proto budu rád, když mě kontaktujete, abychom se mohli domluvit. Fotky jsou reálné bez jakýchkoliv úprav.

 Prosím o přečtení popisu : ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Středomořskou atmosféru a luxusní vzhled vnese do vašeho domova mramor Veselje – čistě bílý mramor plný zkamenělin, lastur a mušlí z Jaderského moře. Mramor Veselje je nejprestižnější z bračských mramorů. Je nejsvětlejší a tudíž nejvzácnější a nejpoužívanější. Mramor oceníte jak na vnitřní obklady a podlahy, tak v exteriéru. Veselje nejlépe vynikne v lesku, ale své kouzlo má i v matné úpravě, zejména venkovní podlahy musí být vždy neleštěné. Elegantní mramor se hodí do jakéhokoliv interiéru, upoutá v hale, na schodišti, koupelně, v kuchyni, obýváku nebo kanceláři. Zvyšuje prestiž veřejných prostor.

Veškerý mramor, se kterým pracuji, pochází přímo z kamenolomu na ostrově Brač v individuální úpravě i velikosti. Díky mé spolupráci s kamenolomem nabízím velmi příznivé ceny. S výběrem mramoru vám rád poradím a materiál dopravím až k vám domů. Nabízím i odborné položení dlažby a obkladů, zajistím přípravu podkladu a mramor odborně ošetřím tak, aby vám sloužil mnoho let k plné spokojenosti.
Fotky jsou reálné bez jakýchkoliv úprav.

 Pokud byste měli zájem či jakýkoliv dotaz, budeme rádi, když mě kontaktujete.

 

 

BLOG

Napsali o mně

Zobrazit další články
Grafický návrh vytvořil a pro Shoptet nakódoval Tomáš Hlad.