Zečevo

Kód: 138
1 Kč
Dostupné

Cena mramorových obkladů záleží na spoustě faktorů. Proto budu rád, když mě kontaktujete, abychom se mohli domluvit. Fotky jsou reálné bez jakýchkoliv úprav. 

Prosím o přečtení popisu : ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jeden z nejluxusnějších bračských mramorů. Jedná se o čistě bílý mramor, prorostlý tmavými žílami minerálů. Linie vytváří výrazný kontrast, který se zdůrazní broušením a leštěním. Vznešená krása mramoru Zečevo dodá každé místnosti elegantní a vytříbený styl. Mramor se hodí do interiéru i exteriéru. Mramor Zečevo vyžaduje díky svému kontrastnímu vzhledu odborné položení. Vyberu vám desky, které budou vzájemně ladit, a položíme je tak, aby všechny linky do sebe perfektně zapadaly. Výrazný mramor typu Zečevo skvěle vynikne na velkoformátových obkladech.

Tento typ existuje jak s černými tak s hnědými žílamy. S čistým bílým pozadím nebo s nahnědlým pozadím s mušličkami z Jadranského moře.

Veškerý mramor, se kterým pracuji, pochází přímo z kamenolomu na ostrově Brač v individuální úpravě i velikosti. Díky mé spolupráci s kamenolomem nabízím velmi příznivé ceny. S výběrem mramoru vám rád poradím a materiál dopravím až k vám domů. Nabízím i odborné položení dlažby a obkladů, zajistím přípravu podkladu a mramor odborně ošetřím tak, aby vám sloužil mnoho let k plné spokojenosti.
Fotky jsou reálné bez jakýchkoliv úprav.

 - Pokud byste měli zájem či jakýkoliv dotaz, budeme rádi, když mě kontaktujete.

 

BLOG

Napsali o mně

Zobrazit další články
Grafický návrh vytvořil a pro Shoptet nakódoval Tomáš Hlad.