O nás

Kdo jsme a co děláme?

Jsme česká firma Stone Imperial

Definuje nás láska k poctivé ruční práci a ušlechtilému materiálu, jakým mramor je. Máme exkluzivní smlouvy s dodavateli nejkvalitnějšího chorvatského mramoru z bračského lomu. A díky tomu se můžete z tohoto unikátního luxusního kamene těšit i vy.

První Čech, který zvládl proslulou školu kamenických mistrů

Tváří firmy Stone Imperial je její majitel Josef Hojdar. Ten se na jednom z výletů do Chorvatska zamiloval do kamenického řemesla a přes různé obtíže úspěšně vystudoval tamější kamenickou školu. Ještě žádnému jinému Čechovi před ním se to nepovedlo, ostatně podobně specializované školy jsou v celé Evropě jen tři.

Práci s mramorem se Josef Hojdar naučil od píky – za použití tradičních nástrojů a technik zpracování. Díky jeho úspěchu o něm psala chorvatská i zdejší média. Dnes je na tento ušlechtilý materiál odborník. Stone Imperial je splněním jeho snu – sám říká: „Mým cílem je dosáhnout toho, aby si i Češi mohli dovolit takovou krásu, s jakou pracujeme v Chorvatsku. Vybudovat velkou firmu, která bude vše dělat na 100 %. A mít radost z klientů, kteří se k nám budou vracet.“

Kamenný poklad

Proslavený mramor těžili na ostrově Brač už Římané. Jsou z něj postavené katedrály (Šibenik, Trogir), parlament ve Vídni a Budapešti, benátské paláce nebo Bílý dům ve Washingtonu. Mramor okouzlí prostě každého.

Z prvotřídního mramoru teď rádi vyrobíme cokoliv podle vašeho přání – od parapetů, obkladů a dlažeb přes umyvadla, kuchyňské linky, pracovní stoly, sochy až po drobnou užitkovou a dekorativní keramiku. Náročným klientům jsme schopni dodat materiál pro stavbu sloupů, soch, ale třeba i celých domů.

Z kamenolomu až k vám

Na celý proces od výběru materiálu přes výrobu až po dodání hotového výrobku sami kompletně dohlížíme. Během schůzky na místě realizace si poslechneme vaši představu a domluvíme se na konkrétním řešení funkcí a designu výrobku. Majitel firmy, Josef Hojdar, poté přímo v kamenolomu osobně vybere materiál pro vaši zakázku tak, abychom zaručili optimální hustotu, barvu, texturu i strukturu materiálu.

Mramor zpracováváme profesionální, poctivou ruční prací za použití tradičních i moderních výrobních postupů.

Zakládáme si na top kvalitě našich realizací, abychom vyhověli vašim vysokým nárokům a vy dostali opravdu prvotřídní produkt. Ten po dokončení prochází ještě řadou kontrol kvality. Zajistíme i konzultace, kde poradíme, jak se o produkt celkově starat. Napište nám a domluvíme se.

Zobrazit více
Zaujala vás naše nabídka?

Kontakujte nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů.

Stone Imperial s.r.o.
Jičínská 226/17, 130 00, Praha 3 - Žižkov, IČ: 08648026

Copyright © 2020 Stone Imperial. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.