O Stone Imperial

5 důvodů, proč si vybrat mé služby prestižní kámen z Brače ? Tady jsou : 

 - Jedná se o velmi unikátní druh kamene s velmi jedinečnými vlastnostmi.

 - Bračský mramor obdivovali již starověcí Římané, kteří oceňovali jeho kvalitu.

 - Vystudoval jsem kamenickou školu na Brači + specializuji se POUZE na práci s mramory z Brače a opravdu vím co dělám, a proč to tak dělám.

 -  Mramor z ostrova Brač je stavební kámen Bílého domu ve Washingtonu, Diokleciánova paláce ve Splitu, a zdobí parlament ve Vídni a Budapešti a také ho naleznete v hotelu Panorama v Praze.

 - Bračský mramor se hodí na výrobu drobné keramiky, přes obklady a sochařství, až po kompletní stavby budov.

 

Psali o mne iDNES.cz Stone Imperial - Josef Hojdar

 

 Jako jediný dodavatel z České a Slovenské republiky mám přímý kontakt s kamenolomem na Brači. Žiji na ostrově Brač již několik let a osobně každý den navštěvuji kamenolom, ve kterém vybírám ty nejlepší kusy kamene pro mou klientelu.

 Díky mým přísným kritériím získávám pro klienty to nejkvalitnější z bračského kamene a produktů z něj.Při každé zakázce totiž osobně kontroluji výběr materiálu a ke klientovi se vždy dostane jen 100% kvalita. 

 Díky mé přímé spolupráci s bračským kamenolomem Vám nabízím i výhodnou cenu. Proto je tento unikátní a luxusní mramor dosažitelný nejen pro ty nejbohatší, kteří jej však rádi využívají při svých projektech.

 Bračského kamene si místní lidé velice cení a zacházejí s ním s úctou. Jakožto kameník jsem objevil úžasné vlastnosti a kresby bračského kamene a dokázal jsem z něj začít tvořit i jiné produkty, než famózní obklady a dlažby. 

 Mramor je zpracováván poctivou ruční prací za použití tradičních i moderních výrobních postupů. Jsem schopný dodat cokoliv podle vašeho přání – parapety, obklady, dlažby, umyvadla, kuchyňské linky, pracovní stoly, sochy i drobnou užitkovou a dekorativní keramiku. Představivosti se meze nekladou. Pro náročné klienty jsme schopni dodat kámen pro stavbu sloupů, soch, ale i celých domů.


Chcete poradit? Zajímají vás podrobnosti? Máte zájem o nezávaznou konzultaci? Napište mi, rád zodpovím všechny vaše dotazy.

Grafický návrh vytvořil a pro Shoptet nakódoval Tomáš Hlad.