O Stone Imperial

 

Jako jediní dodavatelé z České a Slovenské republiky máme přímý kontakt s kamenolomy na Brači.Já osobně žiji na ostrově Brač již několik let a osobně každý den navštěvuji kamenolom, ve kterém vybírám ty nejlepší kusy kamene pro mou klientelu.

 Díky mým přísným kritériím získávám pro klienty to nejkvalitnější z bračského kamene a produktů z něj.Při každé zakázce totiž osobně kontroluji výběr materiálu a ke klientovi se vždy dostane jen 100% kvalita. 

 Díky mé přímé spolupráci s bračským kamenolomem Vám nabízím i výhodnou cenu. Proto je tento unikátní a luxusní mramor dosažitelný nejen pro ty nejbohatší, kteří jej však rádi využívají při svých projektech.

 Bračského kamene si místní lidé velice cení a zacházejí s ním s úctou. Jakožto kamenický technik jsem objevil úžasné vlastnosti a kresby bračského kamene a dokázal jsem z něj začít tvořit i jiné produkty, než famózní obklady a dlažby. 

 Mramor je zpracováván poctivou ruční prací za použití tradičních i moderních výrobních postupů. Jsme schopni dodat cokoliv podle vašeho přání – parapety, obklady, dlažby, umyvadla, kuchyňské linky, pracovní stoly, sochy i drobnou užitkovou a dekorativní keramiku.

 Představivosti se meze nekladou. Pro náročné klienty jsme schopni dodat materiál pro stavbu sloupů, soch, ale i celých domů.

Chcete poradit? Zajímají vás podrobnosti? Máte zájem o nezávaznou konzultaci? Napište nám, rád zodpovím všechny vaše dotazy. 

Adria Grigio Venato 2 (Sivac)Adria Grigio Venato 1 (Sivac)

3e38adf4-7ae9-4142-8dbf-7d7e608f293f                 c7307739-3833-4216-bde8-6fbb35b9f5b4

BLOG

Napsali o mně

Zobrazit další články
Grafický návrh vytvořil a pro Shoptet nakódoval Tomáš Hlad.