Zakázková výroba

Vyrábíme na míru

Kuchyňské desky, obklady a doplňky

Chcete, aby pro vás vaření bylo zážitkem a relaxací? Vytvořte ze své kuchyně místo, které bude perfektně funkční a zároveň esteticky působivé. Místo, kde se jednoduše budete cítit dobře. Díky kvalitnímu mramoru – ať už v podobě pracovní desky, obkladů za kuchyňskou linku nebo užitných i dekorativních doplňků – to půjde téměř samo.

Mramor je materiál jako dělaný do kuchyně. Skvěle vypadá na větších plochách (obklady, podlaha atd.) i na drobnostech. Propracovaného designu dosáhnete rafinovanými kombinacemi, například to mohou být úchytky na skříňky sladěné s kuchyňskou deskou ze stejného druhu mramoru.

Tento úchvatný bílý kámen vám při správné péči, která není příliš náročná, vydrží krásný dlouhé roky. Do kuchyně doporučujeme hladkou úpravu, díky které se vám s ním bude dobře pracovat a čištění bude otázkou chvilky.

K vaření patří i kuchyňské potřeby. Ani těm se mramor nevyhýbá, a tak si u nás můžete pořídit ručně vyrobené hmoždíře různých velikostí. Dalším velmi pěkným doplňkem jsou efektní mísy a misky z mramoru.

Vyrábíme na míru

Koupelny, sanitární zařízení

Proměňte svou koupelnu ve své soukromé wellness studio. Každodenní očista se tak stane velmi příjemnou záležitostí, která vás ráno nabije energií a večer zase perfektně uvolní. Prvky z mramoru dodají vaší koupelně ráz luxusní oázy pro vaše tělo i duši.

Mramorové umyvadlo s neopakovatelnou kresbou, obklady ve vysokém lesku, mramorová sada nádobek na mýdlo a toaletní potřeby… To je jen pár z mnoha nápadů na to, jak lze zkrášlit koupelnu. Rádi vypracujeme návrh šitý na míru přesně pro tu vaši.

Kromě soukromých koupelen a zázemí jsme schopni se postarat o mramorový „kabát“ i pro wellness zařízení, lázně, penziony a hotely. Vše ve vysoké kvalitě a se zárukou spokojenosti. Stačí nás kontaktovat a domluvit si osobní schůzku.

Pro vás cokoli

Kuchyněmi a koupelnami to nekončí. Ani zdaleka. Kromě zmiňovaných záležitostí pro naše klienty vyrábíme široký sortiment výrobků z kvalitního bračského mramoru. Obklady a dlažba pro interiéry i exteriéry, schodiště, parapety, sloupy, sochy, vázy a nádoby různého druhu, dekorativní panely… Podělte se s námi o vaše představy a nápady a určitě spolu vymyslíme něco krásného. Těšíme se!

Jak probíhá spolupráce?

Zobrazit více
Zaujala vás naše nabídka?

Kontakujte nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů.

Stone Imperial s.r.o.
Jičínská 226/17, 130 00, Praha 3 - Žižkov, IČ: 08648026

Copyright © 2020 Stone Imperial. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.