Kamenné zdi

Krása kammených zdí

Fascinuje vás krása kamenných zdí, jejich impozantnost a nepravidelnost struktury, která z nich dělá někdy až umělecká díla? Nesedí vám moderní pojetí, kdy jsou kameny jištěné kovovou konstrukcí, nebo je mezi nimi tlustá vrstva betonu, takže se ztrácí jejich kouzlo? Inspirujte se umem dávných kameníků, kteří dokázali opracovat kameny tak, že při stavbě zídek téměř nebylo potřeba použít pojivo.

před po

Vyzkoušejte kvalitní bračský mramor

Představte si takové zídky a zdi z nádherných kusů nejkvalitnějšího bračského mramoru, pečlivě vybraných, aby k sobě ladily, ručně opracovaných tak, aby byla dobře vidět jejich kresba. Mramor je totiž kámen s úchvatnou strukturou, která perfektně vynikne právě na velkých plochách.

Zeď tak bude nejen funkční ochranou pozemku, ale stavbou, ze které budete mít estetický zážitek. Jedinečnou a působivou.

před před před před

Jak probýhá spolupráce?

Realizaci takové zdi vám rádi zařídíme a dohlédneme na celý proces od výběru materiálu, přes jeho opracování, transport až po stavbu. Během schůzky na místě realizace si poslechneme vaši představu a domluvíme se na konkrétním řešení zdí nebo plotů. Můžou to být nízké zídky, které předělují pozemek a dávají mu středomořskou atmosféru, terasové zdi, ale i vysoké třímetrové ploty podle hesla můj dům, můj hrad. Nejčastěji se na jejich stavbu používá třpytivý mramor s mléčně bílou kresbou na vanilkovém podkladu – Machiatto, ale rádi vám doporučíme i jiné mramory z naší nabídky.

Majitel firmy, Josef Hojdar, poté přímo v kamenolomu osobně vybere materiál pro vaši zakázku tak, abychom zaručili optimální hustotu, barvu, texturu i strukturu materiál. Mramor zpracováváme profesionální, poctivou ruční prací za použití tradičních i moderních výrobních postupů. Připravené kameny poté kamionem transportujeme přímo na váš pozemek, kde se o stavbu postará náš tým.

Při stavbě zdí používáme jen vnitřní zpevnění kovovou konstrukcí, která ale není vůbec vidět. Samotné kameny skládáme tak, že větší vytváří stabilní základ a na ně se pokládají ty menší. Dbáme na to, aby mezi kameny nebyly příliš viditelné mezery, které by mohly výsledný dojem rušit.

Krása kamene a pečlivá mistrovská řemeslná práce udělá z běžné zdi či plotu okrasu vašeho pozemku. Jde o jedinečné dílo, které vhodně doplní jakoukoliv luxusní vilu nebo resort.

Zobrazit více
Zaujala vás naše nabídka?

Kontakujte nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů.

Stone Imperial s.r.o.
Jičínská 226/17, 130 00, Praha 3 - Žižkov, IČ: 08648026

Copyright © 2020 Stone Imperial. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.